O OŚRODKU

Dlaczego warto nas wybrać?

Poznaj

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW ANDRZEJ

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Nauka Jazdy “ANDRZEJ”! Gwarantujemy wysoką jakość szkolenia Kandydatów pragnących uzyskać prawo jazdy kategorii AM, A1, A2, A, B. Ze swojej strony robimy wszystko co w naszej mocy, by skutecznie i jak najszybciej mogli Państwo osiągnąć ten cel.

Nasza dobrze wykwalifikowana kadra instruktorów oraz wykładowców zapewnia doskonałe warunki do nauki. Ich merytoryczna wiedza oraz doświadczenie dydaktyczne łączą się z otwartością oraz indywidualnym podejściem do potrzeb i predyspozycji każdego Klienta. Staramy się nie tylko jak najlepiej przygotować Go do egzaminu państwowego, ale przede wszystkim pomagamy Mu stać się kierowcą z prawdziwego zdarzenia, który z jednej strony czerpie przyjemność z prowadzenia auta, z drugiej zaś jest w pełni świadomym uczestnikiem ruchu drogowego.

Na zajęciach praktycznych naszym Kursantom udostępniamy samochody TOYOTA YARIS, identyczne z pojazdami wykorzystywanymi na egzaminie państwowym. Nasze auta są nowe, co zapewnia ich ciągłą sprawność i komfort samej jazdy.

Po ukończeniu kursu w naszym ośrodku każdy z Państwa może mieć pewność, że posiadł kompletną wiedzę i umiejętności z zakresu:

  • przepisów ruchu drogowego,
  • bezpiecznej jazdy w ruchu miejskim,
  • techniki kierowania pojazdem,
  • savoir-vivre w ruchu ulicznym

Zapewniamy solidny trening na trasach WORD, który ułatwia osiągnięcie sukcesu na egzaminie państwowym. Znakomitej większości naszych Kursantów udało się go zdać już za pierwszym razem, co jest najlepszym potwierdzeniem skuteczności usług Nauki Jazdy “ANDRZEJ”. Proszę dołączyć do grona zadowolonych a co najważniejsze naprawdę dobrych kierowców.

SERDECZNIE ZAPRASZA KADRA NAUKA JAZDY “ANDRZEJ”

NIE CZEKAJ!

Wybierz Ośrodek Szkolenia Kierowców Andrzej już teraz